Oświetlenie uliczne
Oświetlenie uliczne – latarnie to niezbędny element architektury krajobrazu – jego celem jest poprawianie widoczności po zmroku i w ten sposób zwiększanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego musi być ono wydajne, solidne i niezawodne. Dokładnie takie rozwiązania są dostarczane przez naszą firmę Amper 24

Od lat zajmujemy się montażem, serwisem i modernizacją oświetlenia zewnętrznego, przede wszystkim latarni przy miejskich ulicach, wiejskich drogach, parkowych alejkach, parkingach, deptakach, chodnikach, ścieżkach rowerowych i przejściach dla pieszych. Dzięki odpowiedniej iluminacji rozświetlającej nocne ciemności te elementy infrastruktury nie tylko stają się bezpieczniejsze, ale też zyskują na atrakcyjności, ponieważ nic tak dobrze jak właściwie dobrane światło nie potrafi stworzyć wyjątkowego klimatu i nadać przestrzeni przyjaznego, ciepłego charakteru.

W swojej pracy wykorzystujemy zawsze najlepsze dostępne na rynku technologie łączące wysokie parametry techniczne z estetycznym designem, dlatego nasze oświetlenie cechuje się doskonałymi walorami użytkowymi: jest wydajne, trwałe i żywotne, a do tego wspaniale komponuje się z otoczeniem, wpasowując się idealnie zarówno w miejskie, jak i wiejskie krajobrazy. Podczas montażu latarni dokładamy starań, aby generowane przez nie światło było właściwie zbalansowane i padało równomiernie pod odpowiednim kątem, a co za tym idzie, dokładnie pokrywało wyznaczony obszar oraz zapewniało komfort kierowcom, przechodniom i spacerowiczom. Każdą z nich wyposażamy też oczywiście w niezbędne zabezpieczenia chroniące przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, na przykład silnym mrozem, deszczem lub słońcem.

Instalacją oświetlenia, podobnie jak jego konserwacją i modernizacją, zajmują się w naszej firmie wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w tej branży – to daje gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. W razie potrzeby chętnie służymy również pomocą w obsłudze instalacji oświetleniowych. Klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Obszar naszej pracy skupiony jest na miejscowościach takich jak: Sulejówek, Otwock, Rembertów, Wesoła, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Halinów, Wiązowna, Okuniew, Dęby Wielkie, Mińsk Mazowiecki oraz Warszawa.