Instalacje domofonowe i wideodomofonowe

DOMOFONY:

  • IMPULS – Przykładowy zestaw domofonowy analogowy. Szacowana cena zestawu składającego się z : zasilacza, słuchawki wewnętrznej i kasety zewnętrznej natynkowej to – 230zł

Cena wahać się może +/- od wymagań klienta.

  • URMET –   Przykładowy zestaw domofonowy analogowy. Szacowana cena zestawu składającego się z : zasilacza, słuchawki wewnętrznej i kasety zewnętrznej natynkowej to – 280zł

Cena wahać się może +/- od wymagań klienta.

Do ceny podstawowej każdego zestawy doliczamy koszt montażu w kwocie – od 200zł do 300zł.

 

W przypadku niedrożności przewodów lub komplikacji wynikających z wadliwej instalacji doliczamy koszt za naprawę po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem.

WIDEODOMOFONY:

  • COMMAX –  W skład przykładowego zestawu wchodzi: monitor wideo-domofonowy 3,5″ CDV-35A, kaseta zewnętrzna oraz zasilacz do elektrozamka. Szacowana cena zestawu to – 1500zł.

Cena wacha się +/- od wymagań klienta.

  • ABAXO –  W skład przykładowego zestawu wchodzi: M-820C Wideodomofon, kaseta zewnętrzna oraz zasilacz do elektrozamka. Szacowana cena zestawu to – 900zł.

Cena wacha się +/- od wymagań klienta.

  • COMPETITION –  W skład przykładowego zestawu wchodzi: Wideodomofon MT670C-CK2B, kaseta zewnętrzna oraz zasilacz do elektrozamka. Szacowana cena zestawu to – 1150zł.

Cena wacha się +/- od wymagań klienta.

Do ceny podstawowej każdego zestawy doliczamy koszt montażu w kwocie – od 250zł do 350zł.

 

Proponowane firmy domofonów i wideodomofonów gwarantują bardzo dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, są sprawdzone w wieloletniej eksploatacji.